Sklandaus paleidimo sistemos

Micro Start pagaminti remiantis BSEN 60947-4-2 ir yra skirti valdyti trifaziams kintamos srovės varikliams iki 25 amperų. Sklandaus paleidimo sistema junginėja dvi fazes, o trečia yra pastoviai pajungta. Galima keisti paleidimo momentą, įsibegėjimo ir stabdymo laikus. Šioje sistemoje nėra apsaugos nuo perkrovos bei yra įmontuota tiesioginio pajungimo sistema.
Microstart

Vienfaziai Soft Start pagaminti remiantis BSEN60947-4-2 yra skirti vienfazių variklių iki 25 amperų valdymui. Galima keisti paleidimo momentą, įsibegėjimo ir stabdymo laikus. Šioje sistemoje nėra apsaugos nuo perkrovos ir ji suprojektuota ilgalaikiam darbui bei suteikia galimybe švelniam paleidimui.
Soft Start

Amp Ramp yra paprasta ir efektyvi sistema sklandžiam variklių iki 110kW paleidimui.Ši sistema naudoja du dvipusius puslaidininkius kiekvienoje fazėje srovės kontrolei ir užtikrina švelnų variklio paleidimą.
Amp Ramp

Soft Drive sistema tai daugiafunkcinė sistema kuri suprojektuota pagal naujausias technologijas. Ši sistema užtikrina švelnų trifazių variklių iki 800kW 400V paleidimą.
Soft Drive
  Web For Business
Sukūrė: UAB Artogama