Titulinis puslapis Paieška Rašykite mums Svetainės struktūra Spausdinimo versija
LT EN RU
Sklandaus paleidimo sistemos
Microstart
Micro Start pagaminti remiantis BSEN 60947-4-2 ir yra skirti valdyti trifaziams kintamos srovės varikliams iki 25 amperų. Sklandaus paleidimo sistema junginėja dvi fazes, o trečia yra pastoviai pajungta. Galima keisti paleidimo momentą, įsibegėjimo ir stabdymo laikus. Šioje sistemoje nėra apsaugos nuo perkrovos bei yra įmontuota tiesioginio pajungimo sistema.
Soft Start
Vienfaziai Soft Start pagaminti remiantis BSEN60947-4-2 yra skirti vienfazių variklių iki 25 amperų valdymui. Galima keisti paleidimo momentą, įsibegėjimo ir stabdymo laikus. Šioje sistemoje nėra apsaugos nuo perkrovos ir ji suprojektuota ilgalaikiam darbui bei suteikia galimybe švelniam paleidimui.
Amp Ramp
Amp Ramp yra paprasta ir efektyvi sistema sklandžiam variklių iki 110kW paleidimui.Ši sistema naudoja du dvipusius puslaidininkius kiekvienoje fazėje srovės kontrolei ir užtikrina švelnų variklio paleidimą.
Soft Drive
Soft Drive sistema tai daugiafunkcinė sistema kuri suprojektuota pagal naujausias technologijas. Ši sistema užtikrina švelnų trifazių variklių iki 800kW 400V paleidimą.
Sukūrė: UAB Artogama